http://www.gim3.bedzin.lap.pl

:: sukcesy
Artykuł dodany przez: admin (2004-12-06 18:24:04)


Rok szkolny 2016/2017

Uczniowie w składzie: Kubik Julia, Helm Paula, Półtorak Ala, Bagiński Bartek zdobyli 15.12.2016 III miejsce w VII powiatowym konkursie językowym o tematyce świąteczno-noworocznej.

Wyróżnienie dla Gimnazjum nr 3 w miejskim konkursie "Na to liczę - że zaskoczysz mnie Sienkiewiczem".
III miejsce dla Alicji Półtorak w konkursie fotograficznym “Moja rodzina w obiektywie” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach
Wyróżnienie dla Wiktorii Wójcik w XV Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży “Kolęda i kartka bożonarodzeniowa” w kategorii muzycznej organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 6 i Szkołę Podstawową nr 4
Wyróżnienie dla Aleksandry Mróz w XX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “To co piękne wokół nas” w kategorii 11-15 lat organizowanym przez Dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej
III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Miejskim Turnieju Koszykówki Chłopców oraz III miejsce w Miejskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy w Będzinie
III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Gimnazjadzie - Szachy
III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Powiatowym Turnieju Szachowym organizowanym przez SZS w Będzinie
II miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Miejskim Turnieju Szachowym organizowanym przez SZS w Będzinie
III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Miejskich Zawodach w Biegach Sztafetowych Chłopców i I miejsce w Miejskich Zawodach w Biegach Sztafetowych Dziewcząt organizowanych przez SZS w Będzinie



Rok szkolny 2015/2016

Konkurs Literacka zimówka, kategoria wiersz - III miejsce dla Kariny Gardeło

III miejsce w mieście w siatkówce plażowej dziewcząt - Karolina Jagodzińska i Julia Muszyńska

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kocham Polskę"dla Sary Matuszewskiej

III miejsce w piłce nożnej dziewcząt w rozgrywkach miejskich

III miejsce w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - skład drużyny: Marcin Sienkiewicz, Kamil Syta, Kacper Szostek

"W adidasach na Oktoberfest" - wyróżnienia dla Martyny Olszowy i Karola Zielińskiego

Powiatowe zawody w koszykówce dziewcząt - III miejsce

VI Powiatowy Obcojęzyczny Konkurs Literacki - Sandra Miarecka I miejsce w kategorii języka niemieckiego, Michał Bernat I miejsce w kategorii języka angielskiego, Julia Broszkiewicz II miejsce w kategorii języka angielskiego.

Powiatowy turniej badmintona - Paweł Gardyński, Krzysztof Kaczor II miejsce, awans do rejonu.

Turniej badmintona - Karolina Szumiał, Paulina Kaczer - III miejsce w Będzinie, Paweł Gardyński, Krzysztof Kaczor - I miejsce w Będzinie, awans do powiatu. Paweł Gardyński miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Turniej tenisa stołowego - Marzena Zarecz, Magdalena Jędrzejczak, Natalia Marczak - II miejsce w Będzinie, awans do powiatu. Kacper Piekarz III miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Turniej szachowy - Michał Bernat i Daniel Grabis - II miejsce w Będzinie, awans do powiatu, Michał Bernat III miejsce w klasyfikacji indywidualnej

Konkurs "Twórczość ze szkolnej ławy" - I miejsce dla Julii Broszkiewicz w kategorii poezja.

Mikołajkowe zawody pływackie w mieście:
III miejsce w stylu klasycznym - Klaudia Jaworska
III miejsce w kraulu - Julia Warot
II miejsce w stylu klasycznym - Paweł Kupicha

II miejsce w Miejskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt, awans do powiatu

I miejsce dla Karola Zielińskiego w Konkursie Fotograficznym "Zwierzę to najlepszy przyjaciel człowieka" zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach

II miejsce chłopców i III dziewcząt w miejskich zawodach w biegach przełajowych

Wyróżnienie dla Julii Broszkiewicz w Wojewódzkim Konkursie Literackim "Rodzina miejscem pojednania ".


Rok szkolny 2014/2015

I miejsce w kategorii proza dla Jakuba Engela w kategorii poezja dla Julii Broszkiewicz w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Twórczość ze szkolnej Ławy".

II miejsce w kategorii poezja dla Julii Broszkiewicz w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Twórczość ze szkolnej Ławy".

Wyróżnienie dla Michała Kościołka w Ogólnopolskim Konkursie poetyckim "Antologia Poezji Dziecięcej" pod patronatem Prezydenta Miasta Zabrza, Marszałka Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty.

Wyróżnienie dla Julii Broszkiewicz w Wojewódzkim Konkursie Dziennikarskim „SZPALTA Junior”przy Wojewódzkim Przeglądzie Pism Uczniowskich „SZPALTA”,
organizowany przez X Liceum Ogólnokształcące im. I.J. Paderewskiego w Katowicach.

Wyróżnienie dla Klaudii Jaworskiej w X Powiatowym Konkursie Fotograficznym DZIEŁO SZTUKI W OBIEKTYWIE organizowanym przez II LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie

III miejsce dla Karola Zielińskiego w konkursie fotograficznym SKARBY JESIENI organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach

III miejsce dla Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w IV WOJEWÓDZKIM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ - GRAM I KULTURALNIE KIBICUJĘ

III miejsce dla Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Miejskim Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców




Rok szkolny 2013/2014

II miejsce w eliminacjach miejskich Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla Gimnazjum nr 3.

I miejsce dla Artura z klasy II c (w kategorii: taniec)
II miejsce dla Bartosza z klasy II a (w kategorii: gra na instrumencie) w konkursie „Talenty i pasje” zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach

III miejsce w mieście dla drużyny dziewczyn w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych

IV miejsce w mieście dla drużyny chłopców w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych

III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Powiatowych dziewcząt

III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Szachowym

Michał i Adrian zostali laureatami konkursu matematycznego „OLIMPUS”

II i III miejsce w MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU PŁYWACKIM zorganizowanym przez OSiR w Będzinie

II miejsce w piłce ręcznej dla drużyny chłopców z klas I a, I b, II a, II b i III b

II miejsce dla Patryka z III a w II Powiatowym Konkursie Booktalking czyli gawęda o książce

I miejsce w konkursie językowym o tematyce świąteczno-noworocznej zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi

II miejsce dla Michała z II a
III miejsce dla Kariny z I a
wyróżnienie zdobyła Julia z I a
w Ogólnopolskim konkursie „Twórczość ze szkolnej ławy” w kategorii poezja

Gimnazjum nr 3 zdobyło MISTRZOSTWO BĘDZINA w Miejskim Turnieju Siatkówki Dziewcząt

III miejsce dla Pawła i Krzysztofa w Powiatowych zawodach w badmintona

I miejsce dla chłopców z klas II a, II b, II c i III b w Mistrzostwach koszykówki w Będzinie

II miejsce dla Patryka z III a
wyróżnienie dla Bartka z II a i Żanety z III a w etapie miejskim konkursu recytatorskiego „Mały OKR”

III miejsce dla Julii z I a w VI Regionalnym Konkursie na Wiersz Miłosny „Powiedz mi jak mnie kochasz”




rok szkolny 2012/2013

I miejsce dla Michała Kościołka w powiatowym konkursie literackim POSŁUCHAJCIE MOJEJ OPOWIEŚCI WIGILIJNEJ

III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w szkolnych spotkaniach z Melpomeną

I miejsce dla Michała Kościołka w rejonowym konkursie historyczno - polonistycznym: Jan Kochanowski i jego epoka, w kategorii poezja.

Wyróżnienie dla Pauliny Dziurskiej w Powiatowym Konkursie Fotograficznym.

II miejsce dla Gimnazjum nr 3 w wojewódzkim konkursie na małą formę teatralną o charakterze profilaktycznym PROFORMA

II miejsce dla Pauliny Dziurskiej w Konkursie Grafiki Komputerowej


rok szkolny 2011/2012

I miejsce w miejskim a następnie powiatowym TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT

I miejsce w powiatowym konkursie historycznym "My z Kopernika" zorganizowanym przez I LO im. M. Kopernika w Będzinie.

III miejsce w ogólnopolskim konkursie historycznym "Póki nie jest za późno" zorganizowanym przez Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach-Opolu.

Tytuł TAON w międzynarodowym konkursie fizycznym dla Kamili Całej

III miejsce w XIII edycji LIGI GIMNAZJALISTÓW

II miejsce w Gimnazjadzie, w zawodach rejonowych siatkówki dziewcząt.

I miejsce w Powiatowym Turnieju Badmintona dziewcząt.

III miejsce w XI WOJEWÓDZKIM KONKURSIE BIBLIJNYM w etapie dekanalnym.

I miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Miejskim Turnieju Siatkówki Dziewcząt

II miejsce dla Klaudii Opiłki w III Powiatowym Obcojęzycznym Konkursie Literackim w kategorii język niemiecki

III miejsce w II turnieju piłki halowej o puchar Dyrektora ZSnr2 w Będzinie i dyrektora MOS Będzin

Udział w II edycji projektu SZKOŁA Z PRAWAMI UCZNIA

Wyróżnienie dla Katarzyny Miśty w X konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży KOLĘDA I KARTKA BOŻONARODZENIOWA w kategorii muzycznej.

Udział w IV rajdzie pieszym na wzgórze św. Dorotki

III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców



rok szkolny 2010/2011

II miejsce dla Patrycji Bubak i Agaty Sowińskiej w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Piłce Plażowej - w kat. dziewcząt.

I miejsce w Miejskim Turnieju Siatkówki Plażowej Dziewcząt

Wyróżnienie dla Patrycji Bubak i Kingi Olszowy w Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim "Poezja i proza w języku Szekspira i Goethego

I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim "Poezja i proza w języku Szekspira i Goethego

II miejsce w Miejskich Zawodach Drużynowych Chłopców w LA

I miejsce dla Angeli Wawrzyk w Wojewódzkim Konkursie Artystycznym - Sztuka cenniejsza niż złoto

I miejsce dla Natalii Miłek w XI edycji konkursu ZAGŁĘBIOWSKIE PALMY WIELKANOCNE

I miejsce dla Angeli Wawrzyk w konkursie ROK OBRZĘDOWY W ZAGŁĘBIU DĄBROWSKIM - Wielkanoc w mojej rodzinie

III miejsce dla Klaudii Siemieniec w XXIII Pływackich Mistrzostwach Będzina w stylu klasycznym i kraulowym

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Piłce Ręcznej zdobyły dziewczyny

I miejsce w Miejskim Turnieju Siatkówki Dziewcząt dla Gimnazjum nr 3

I miejsce w Powiatowym Turnieju Siatkówki Dziewcząt dla Gimnazjum nr 3

III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Miejskim Turnieju Badmintona Dziewcząt

I miejsce dla Karoliny Kopki w II powiatowym literackim konkursie obcojęzycznym dla gimnazjalistów organizowanym przez II LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie w kategorii język niemiecki

III miejsce dla Katarzyny Jary w II powiatowym literackim konkursie obcojęzycznym dla gimnazjalistów organizowanym przez II LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie w kategorii język niemiecki

I miejsce w Miejskim Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt dla Gimnazjum nr 3

Wyróżnienie dla Gimnazjum nr 3 w konkursie SZKOŁA DIALOGU 2010

II miejsce dla Kingi Rębacz w Pływackich Mistrzostwach Będzina w stylu klasycznym

III miejsce dla Kingi Rębacz w Pływackich Mistrzostwach Będzina w stylu kraulowym

III miejsce dla Justyny Ziemby w Pływackich Mistrzostwach Będzina w stylu grzbietowym

Szkolny chór zajął II miejsce w IX Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży w kategorii muzycznej.
Wyróżnienie w tym samym konkursie zdobyła Katarzyna Miśta z Ia.

Sara Godecka została laureatką konkursu w ramach ogólnopolskiej kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

III miejsce dla Aleksandry Wójcik w konkursie historycznym POSTAĆ KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO

Do II etapu konkursu przedmiotowego z matematyki zakwalifikowały się: Karolina Gil i Patrycja Bubak

Dyplom za udział dla Klaudii Celińskiej-Spodar w konkursie literackim TWÓRCZOŚĆ ZE SZKOLNEJ ŁAWY

Wyróżnienie dla Marty Bielskiej w konkursie literackim TWÓRCZOŚĆ ZE SZKOLNEJ ŁAWY

Stypendium Miasta Będzina za osiągnięcia sportowe otrzymała uczennica Agata Sowińska oraz nasi absolwenci:
Joanna Gryma - sportowe, Bartosz Godek - artystyczne, Roman Hyla i Sandra Budek - naukowe.

Wyróżnienie dla Klaudii Zojdź w konkursie literackim MOJA OJCZYZNA, MOJA MIŁOŚĆ, MOJE TROSKI I DYLEMATY

I miejsce dla Angeli Wawrzyk w powiatowym konkursie TALENTY I PASJE

I miejsce dla Angeli Wawrzyk w będzińskim konkursie genealogicznym W POSZUKIWANIU KORZENI


rok szkolny 2009/2010

II miejsce dla Darii Tomaszewskiej a III dla Kamili Jaworskiej w IV edycji POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO I FOTOGRAFICZNEGO - CZTERY PORY ROKU

I miejsce dla Angeli Wawrzyk w VII REGIONALNYM FESTIWALU PIEŚNI ZALOTNYCH I MIŁOSNYCH

III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w rozgrywkach z okazji Powiatowego Dnia Sportu, II miejsce dla Mateusza Zająca a III dla Jakuba Watoły.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w siatkówce plażowej dziewcząt

Wyróżnienie dla Romana Hyli w VII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym BOMBA Z MATMY

I miejsce dla Angeli Wawrzyk w XII Regionalnym Przeglądzie Zespołów Ludowych, Kapel, Śpiewaków oraz Twórców Ludowych i Rękodzielnictwa.

I miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Miejskim Turnieju Siatkówki Plażowej Dziewcząt.

I miejsce dla Sandry Budek w międzyszkolnym konkursie Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM PRZEZ MATEMATYKĘ

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na projekt edukacyjny „Póki nie jest za późno” zorganizowany przez Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach-Opolu.

Laureatka konkursu przedmiotowego z biologii to Sandra Budek

W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur i Kangurek 2010" wyróżnienie otrzymali: Roman Hyla, Patrycja Bubak i Aleksandra Pęcherz.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Drużynowej LA chłopców

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Drużynowej LA dziewcząt

V miejsce w Gimnazjadzie Rejonowej w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej w kategorii chłopców

Roman Hyla uzyskał tytuł TAON w międzynarodowym konkursie fizycznym LWIĄTKO

II miejsce dla Angeli Wawrzyk w konkursie ROK OBRZĘDOWY W ZAGŁĘBIU DĄBROWSKIM

I i III miejsce w powiatowym konkursie ekologicznym PROEKOLOGICZNY STYL ŻYCIA WYWALCZYŁY Aleksandra Pęcherz, Kinga Morawska i Natalia Osowicka.

Wyróżnienie dla Angeli Wawrzyk w ogólnopolskim konkursie MOJA ULUBIONA DYSCYPLINA SPORTU

II miejsce Romana Hyli i Aleksandry Pęcherz oraz wyróżnienie w II ogólnopolskim konkursie SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH

II miejsce w rozgrywkach rejonowych w piłce siatkowej szkół gimnazjalnych w kategorii dziewcząt

III miejsce dla Patrycji Bubak i wyróżnienie dla Kingi Morawskiej w I POWIATOWYM LITERACKIM KONKURSIE OBCOJĘZYCZNYM DLA GIMNAZJALISTÓW

II miejsce w rozgrywkach rejonowych w piłce ręcznej szkół gimnazjalnych w kategorii dziewcząt

I miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU BĘDZIŃSKIEGO w piłce ręcznej dziewcząt

II miejsce dla Gimnazjum nr 3 w XI edycji LIGI GIMNAZJALISTÓW 2009/2010

I miejsce dla Klaudii Celiński - Spodar w konkursie plastycznym FRYDERYK CHOPIN W MALARSTWIE I LITERATURZE organizowanym przez PAŃSTWOWĄ SZKOŁĘ MUZYCZNĄ W BĘDZINIE

I miejsce w siatkówce dziewcząt w MISTRZOSTWACH POWIATU BĘDZIŃSKIEGO

I miejsce w MIEJSKIM TURNIEJU SIATKÓWKI dziewcząt

I miejsce Romana Hyli w etapie dekanalnym IX Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego

Siatkarki wywalczyły udział w Finałach Mistrzostw Śląska o Puchar Tauron Polska.

Aneta Sobecka zajęła II miejsce w IV konkursie informatycznym KARTKA BOŻONARODZENIOWA 2009

Sandra Budek jest finalistką konkursu przedmiotowego z biologii.

Roman Hyla jest finalistą konkursu przedmiotowego z matematyki.

I miejsce dla Gimnazjum nr 3 w MIEJSKIM TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Wyróżnienie dla Aleksandry Pęcherz za udział w konkursie multimedialnym ZAWÓD Z PRZYSZŁOŚCIĄ.

III miejsce w MIEJSKIM TURNIEJU BADMINTONA DZIEWCZĄT.

Podziękowanie dla chóru za udział w XVIII finale WOSP.

Chór szkolny zajął 3 miejsce w XVIII KONKURSIE TWÓRCZOŚCI MUZYCZNEJ I PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY - KOLĘDA I KARTKA BOŻONARODZENIOWA w kategorii muzycznej.

Angela Wawrzyk otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym ŚWIĘTA, BOŻEGO NARODZENIA W MOIM DOMU, GMINIE, REGIONIE.

Roman Hyla za osiągnięcia w roku szkolnym 2009/2009 otrzymał stypendium Miasta Będzina.

II miejsce dla Kingi Morawskiej Ogólnopolskim Konkursie Literackim TWÓRCZOŚĆ ZE SZKOLNEJ ŁAWY

Wyróżnienie dla Sandry Budek i Romana Hyli w Ogólnopolskim Konkursie Literackim TWÓRCZOŚĆ ZE SZKOLNEJ ŁAWY

III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Miejskim Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt

Roman Hyla zakwalifikował się do zawodów II stopnia w V Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej Gimnazjalistów

Roman Hyla został laureatem ogólnopolskiego konkursu MULTITEST 2009 z matematyki

III miejsce w Miejskim Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców dla Gimnazjum nr 3

II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Siatkówki Plażowej POD BALONEM dla Joanny Grymy i Agaty Sowińskiej

I miejsce w ogólnopolskim konkursie towarzyszącym programowi MŁODZI PRZEDSIĘBIORCZY dla Gimnazjum nr 3 w Będzinie (komiks)

Do II etapu konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się uczniowie:
- Roman Hyla (matematyka, chemia, biologia, j.polski)
- Kinga Morawska (biologia)
- Sandra Budek (j.niemiecki, biologia)

I miejsce w imprezie TALENTY I PASJE w Wojkowicach dla Angeli Wawrzyk

II miejsce w imprezie TALENTY I PASJE w Wojkowicach dla Romana Hyli

III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w grze terenowej podczas VI Regionalnej Konferencji programu Centrum Edukacji Obywatelskiej - Ślady Przeszłości

Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie fotograficznym o wodach naszego regionu LUSTRO WODY w ramach projektu "Przemszę zaadoptujesz - rzekę uratujesz" dla Anety Sobeckiej

I miejsce w międzyszkolnym konkursie fotograficznym o wodach naszego regionu LUSTRO WODY w ramach projektu "Przemszę zaadoptujesz - rzekę uratujesz" dla Romana Hyli

III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w całorocznym współzawodnictwie sportowym szkół gimnazjalnych

III miejsce w II RAJDZIE PIESZYM NA WZGÓRZE ŚW. DOROTY (Aleksandra Pęcherz, Roman Hyla, Mateusz Zając, Bartłomiej Gil)

Bartosz Godek zajął I miejsce w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MODELARSKIM - MINIATUROWE NATO KRAKÓW 2009 w klasie PPKM


rok szkolny 2008/2009


Finalistą konkursu przedmiotowego z matematyki jest Roman Hyla.

Tytuł TAON w konkursie fizycznym LWIĄTKO 2009 uzyskał Roman Hyla

Adrian Brodowicz w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY otrzymał wyróżnienie i nagrodę II stopnia.

I miejsce zdobyły dziewczyny z naszego gimnazjum w Miejskich Zawodach Siatkówki Plażowej Szkół Gimnazjalnych 2008/2009

Kinga Morawska zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim poezji religijnej

W ogólnopolskim konkursie ekologicznym EKO-PLANETA Roman Hyla uzyskał dyplom za bardzo dobry wynik

Adrian Brodowicz uzyskał I miejsce w etapie dekanalnym XIV Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego

Finalistami I Ogólnopolskiego Drużynowego Konkursu Matematycznego zorganizowanego przez "Szkołę Otwartego Myślenia" w III Prywatnym LO w Sosnowcu są: Beata Nowak i Aleksandra Pęcherz

I miejsce w Miejskim Turnieju Drużynowym Chłopców w lekkiej atletyce zdobyli nasi uczniowie

Kinga Morawska I Dominik Latos uzyskali II miejsce w Turnieju Tańca "Baw się i tańcz" o Grand Prix Prezydenta Miasta Będzina

W XXI Pływackich Mistrzostwach Będzina w stylu grzbietowym: Justyna Ziemba zajęła I miejsce, Kinga Rębacz II a Karolina Gil III miejsce.

W XXI Pływackich Mistrzostwach Będzina w stylu kraul: Karolina Gil zajęła I a Justyna Ziemba II miejsce.

Kinga Rębacz zajęła I miejsce w XXI Pływackich Mistrzostwach Będzina w stylu klasycznym.

Marta Soczawa zajęła II miejsce w XII Regionalnym Przeglądzie Piosenki Obcojęzycznej

W rejonowym konkursie astronomicznym III miejsce uzyskał Maciej Klimczyk

Katarzyna Łozińska zajęła 3 miejsce w V EDYCJI REGIONALNEGO KONKURSU ROK OBRZĘDOWY W ZAGŁĘBIU DĄBROWSKIM – ZWYCZAJE I TRADYCJE RODZINNE.

W ogólnopolskim Konkursie Literackim "Twórczość ze szkolnej ławy":
I miejsce zajęła Marta Soczawa
II miejsce zajął Adrian Brodowicz
wyróżnienie otrzymali: Karolina Gil i Maciej Klimczyk

Dawid Fajer brał udział w finale VIII Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego "O Skrzydło Pegaza"

Adrian Brodowicz został finalistą VIII Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego w Gliwicach

I i II miejsce w regionalnym konkursie ekologicznym POZNAJ CZARNĄ PRZEMSZĘ zajęły: Aleksandra Różańska Aneta Sobecka a wyróżnienie Katarzyna Glonek - uczennice naszego gimnazjum

Adrian Brodowicz zdobył nagrodę w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ANIOŁ XXI WIEKU w Będzinie i nagrodę specjalną w konkursie plastycznym w Berdejowie NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA

I miejsce dla Gimnazjum nr 3 w mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Siatkówce Dziewcząt

II miejsce w konkursie matematycznym MATEMATYCZNE POTYCZKI organizowanym w naszym gimnazjum zajęli: Aleksandra Pęcherz i Roman Hyla

W konkursach przedmiotowych w etapie rejonowym brali udział uczniowie:
1. Maciej Klimczyk (j.polski, biologia)
2. Roman Hyla (matematyka, j.polski, historia)

Wyróżnienie dla Bartosza Godka w VI MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU PLASTIKOWYCH MODELI REDUKCYJNYCH W BYTOMIU w kategorii M i U

III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Miejskim Turnieju Badmintona Chłopców

I miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Miejskim Turnieju Siatkówki Dziewcząt

Finalistkami I Ogólnopolskiego Drużynowego Konkursu Matematycznego dla Gimnazjum są Beata Nowa i Aleksandra Pęcherz

Certyfikat konkursu polsko-słowackiego w Bardejovie otrzymał Adrian Brodowicz

2 miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE - PLASTYKA I MY - ZDROWA, KOLOROWA ZIMA zajęła Klaudia Celiński - Spodar

2 miejsce dla chóru w VII konkursie TWÓRCZOŚCI MUZYCZNEJ I PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY - Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa

Agnieszka Hendzlik jest laureatką konkursu w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

15 miejsce w ogólnopolskim konkursie Multitest uzyskał Maciej Klimczyk

3 miejsce w ogólnopolskim konkursie Multitest uzyskał Adrian Brodowicz

Uczestnicy koła fizycznego: Maciej Klimczyk, Patrycja Szawala i Roman Hyla otrzymali wyróżnienie i nagrodę w konkursie TANIA ENERGIA A OCHRONA ŚRODOWISKA

Uczniowie Gimnazjum nr 3 otrzymali CERTYFIKAT UKOŃCZENIA BĘDZIŃSKIEJ AKADEMII HISTORYCZNEJ w ramach Akademii Historycznej Będzina

I miejsce dla Gimnazjum nr 3 w MIEJSKIM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT

II miejsce dla Gimnazjum nr 3 w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

I miejsce dla Marty Soczawy w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM

II miejsce dla Natalii Otręby w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM

III miejsce dla Doroty Cherbetko w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM

I miejsce dla Gimnazjum nr 3 w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM

Nagroda specjalna dla Natalii Otręby za udział w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM


rok szkolny 2007/2008



Certyfikaty ukończenia kursu EKONOMIA WOKÓŁ NAS - organizowanego przez NBPortal uzyskali: Roman Hyla, Maciej Klimczyk, Aleksandra Pęcherz

W ogólnopolskim konkursie na najlepszą reklamę Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości - wyróżnienie

Maciej Klimczyk zajął III miejsce w konkursie na prezentację multimedialną o krajach anglojęzycznych, organizowanym przez Gimnazjum nr 9 w Sosnowcu

Patrycja Szawala otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Młodych Ekonomistów

Wyróżnienie dla Romana Hyli w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

III miejsce w V Mistrzostwach Polski Modeli i Kolekcji Służb Ratowniczych i Specjalnych zajął Bartosz Gil

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt

I i III miejsce w Miejskim Turnieju Siatkówki Plażowej Dziewcząt wywalczyły nasze uczennice: Dagmara Porc i Dominika Bałdys oraz Joanna Gryma i Olga Terefenko

Kinga Morawska zajęła I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej organizowanym w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Sosnowcu.

I miejsce w TURNIEJU OLIMPIJSKIM - WIEM WSZYSTKO O OLIMPIADACH - organizowanym przez MZS nr 4

Bartosz Godek otrzymał nagrodę w konkursie WEHIKUł CZASU za wykonanie makiety w kategorii architektura i zabytki - organizowanym przez OŚRODEK KULTURY W BĘDZINIE

Katarzyna Łozińska otrzymała wyróżnienie i nagrodę w konkursie ROK OBRZĘDOWY W ZAGŁĘBIU DąBROWSKIM
organizowanym przez MUZEUM ZAGŁĘBIA W BĘDZINIE

Chór w XXXIII Przeglądzie Szkolnych Zespołów Artystycznych w Dąbrowie Górniczej i zajął I MIEJSCE. Dziewczyny zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego.

W miejskim turnieju badmintona - dziewczyny i chłopcy zajęli II miejsce

W wojewódzkiej gimnazjadzie w piłce siatkowej dziewcząt - 3 miejsce

W Miejskim Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt - nasze gimnazjalistki zajęły II miejsce.

Dziewczyny tym razem wywalczyły I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Siatkówce Dziewcząt.

Siatkarki z naszego gimnazjum zajęły I miejsce w Miejskim Turnieju Siatkówki Dziewcząt.

II miejsce dla szkolnego chóru w VI Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa" w kategorii muzycznej. Konkurs zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 w Będzinie, pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina i Ordynariusza Diecezji Sosnowieckiej - Będzin XII 2007.

brązowe miejsce w przeglądzie projektu "Śpiewająca Polska" - Katowice XII 2007

Paulina Raszewska z klasy IIb i Ewa Persona z klasy IIIc zakwalifikowały się do II etapu konkursu z języka polskiego.

Sandra Budek uczennica klasy Ib zakwalifikowała się do II etapu konkursu z języka angielskiego.

Dawid Smyrak otrzymał dyplom i nagrodę w tegorocznej edycji ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

Nasze uczennice zajęły II miejsce w Miejskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt


rok szkolny 2006/2007


Strona internetowa www.bedzin.cal.pl zajęła I MIEJSCE - platynowy medal w międzynarodowym konkursie CyberFair 2007. Nad stroną pracowali Maciej Kobus, Michał Kaczmarzyk, Roksana Mazur i Klaudia Kot

Strona internetowa www.kultura.bedzin.cal.pl zajęła II MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie CyberFair 2007. Twórcami strony byli Maciej Kobus, Michał Kaczmarzyk, Roksana Mazur i Karol Matuszewski

I miejsce Dawida Leśniaka w konkursie fotograficznym OSOBLIWOŚCI NATURY

Alicja Oborska zajęła III miejsce w I OBCOJĘZYCZNYM KONKURSIE LITERACKIM DLA GIMNAZJALISTÓW Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO.

Żaneta Kowalczyk została finalistką konkursu przedmiotowego z matematyki!


Żaneta Kowalczyk i Sebastian Molenda zostali (jako jedyna drużyna z Będzina) finalistami XII Drużynowego Konkursu z Matematyki zorganizowanego przez III Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu

Klaudia Kot, Zaneta Kowalczyk, Roksana Mazur-zakwalifikowały się do II etapu konkursu przedmiotowego z j. polskiego i matematyki. Natomiast Roksana Mazur i Aleksandra Jaworska z historii

Wyróżnienie dla duetu wokalnego w V KONKURSIE TWÓRCZOŚCI MUZYCZNEJ I PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY " KOLĘDA I KARTKA BOŻONARODZENIOWA"

II miejsce dla zespołu wokalnego w V KONKURSIE TWÓRCZOŚCI MUZYCZNEJ I PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY " KOLĘDA I KARTKA BOŻONARODZENIOWA"

II miejsce w Turnieju siatkówki dziewcząt

II miejsce w Miejskim Turnieju tenisa stołowego chłopców

III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców


rok szkolny 2005/2006

I miejsce dla Gimnazjum nr 3 we współzawodnictiwe sportowym w roku szkolnym 2004/2005

III miejsce w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

III miejsce w konkursie fotograficznym ZIELONY BEDZIN

I miejsce w II wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Konkursu LOGO NASZEJ FIRMY w ramach Pakietu Wrześniowego

III miejsce dla chóru szkolnego w IV konkursie twórczości muzycznej i plastycznej dzieci i młodzieży "Kolęda i kartka bożonarodzeniowa" w kategorii muzycznej, organizowanym przez SP 4 w Będzinie

Wyróżnienie dla Marty Wydry w IV konkursie twórczości muzycznej i plastycznej dzieci i młodzieży "Kolęda i kartka bożonarodzeniowa" w kategorii muzycznej, organizowanym przez SP 4 w Będzinie

Joanna Sygut IIb zajęła II miejsce w Regionalnym Konkursie na Palmę Wielkanocną organizowanym przez Muzeum Zagłębia w Będzinie

I miejsce w polskiej edycji międzynarodowego konkursu CyberFair!!! Stronę przygotowali uczniowie klasy II a pod kierunkiem pań: Elżbiety Krawczyk i Izabeli Tumas.

II miejsce w konkursie miedzyszkolnym Z FIZYKA ZA PAN BRAT

IV miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepsza stronę internetową miniprzedsiębiorstwa w programie PAKIET WRZEŚNIOWY (nagroda - kamera internetowa)

I miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszą kronikę miniprzedsiębiorstwa w programie PAKIET WRZEŚNIOWY.

Wyróżnienie dla naszej strony internetowej w ogólnopolskim konkursie Edukatora pod hasłem Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele - działamy razem dla wspólnego dobra w edycji 2005/2006


rok szkolny 2004/2005

II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt

II miejsce w konkursie wiedzy historycznej "Ważne wydarzzenia z dziejów państwa i narodu polskiego", organizowanego podczas VI Rajdu Szlakiem Husarii Polskiej

II miejsce w Miejskim Turnieju Koszykówki Chłopców
(Kamil Kuzior z klasy IIIc został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju)

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim TWÓRCZOŚĆ Z ŁAWY SZKOLNEJ - Jakub Kubik z klasy IIc

wyróżnienie dla Anny Frączak z klasy I w diecezjalnym konkursie - "Szopka Bożonarodzeniowa 2004" w kategorii szopek tradycyjnych

Wyróżnienie dla chóru szkolnego w III Regionalnym Konkursie Twórczości Muzycznej I Plastycznej Dzieci i Młodzieży w Będzinie

II miejsce w miejskim turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt

udział koła teatralnego w VII Festiwalu i Konkursie Widowisk Kolędniczych HERODY 2005

III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

II miejsce dla Gimnazjum nr 3 w konkursie Ekologiczna ścieżka edukacyjna z okazji Dnia Ziemi

wyróżnienie dla Zespołu Wokalnego w III Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży

Bartosz Piotrowicz został laureatem przedmiotowego konkursu z fizyki

I miejsce w konkursie fotograficznym CZTERY PORY ROKU

rok szkolny 2005/2006

I miejsce dla Gimnazjum nr 3 we współzawodnictiwe sportowym w roku szkolnym 2004/2005

III miejsce w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

III miejsce w konkursie fotograficznym ZIELONY BEDZIN

I miejsce w II wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Konkursu LOGO NASZEJ FIRMY w ramach Pakietu Wrześniowego

III miejsce dla chóru szkolnego w IV konkursie twórczości muzycznej i plastycznej dzieci i młodzieży "Kolęda i kartka bożonarodzeniowa" w kategorii muzycznej, organizowanym przez SP 4 w Będzinie

Wyróżnienie dla Marty Wydry w IV konkursie twórczości muzycznej i plastycznej dzieci i młodzieży "Kolęda i kartka bożonarodzeniowa" w kategorii muzycznej, organizowanym przez SP 4 w Będzinie

Joanna Sygut IIb zajęła II miejsce w Regionalnym Konkursie na Palmę Wielkanocną organizowanym przez Muzeum Zagłębia w Będzinie

I miejsce w polskiej edycji międzynarodowego konkursu CyberFair!!! Stronę przygotowali uczniowie klasy II a pod kierunkiem pań: Elżbiety Krawczyk i Izabeli Tumas.

II miejsce w konkursie miedzyszkolnym Z FIZYKA ZA PAN BRAT

IV miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepsza stronę internetową miniprzedsiębiorstwa w programie PAKIET WRZEŚNIOWY (nagroda - kamera internetowa)

I miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszą kronikę miniprzedsiębiorstwa w programie PAKIET WRZEŚNIOWY.

Wyróżnienie dla naszej strony internetowej w ogólnopolskim konkursie Edukatora pod hasłem Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele - działamy razem dla wspólnego dobra w edycji 2005/2006



adres tego artykułu: http://www.gim3.bedzin.lap.pl/infopage.php?id=23