Zaloguj| Zarejestruj                        Będzin         galeria zdjęć     imprezy szkolne Dziś jest niedziela, 17 grudnia 2017
Gimnazjum nr 3
42-500 Będzin
ul. Krakowska 14
tel. 32 267 44 68
sekretariat
gim3@um.bedzin.pl


mapa dojazdu
Gimnazjum nr 3
Menu główne
strona główna
dyrekcja
nauczyciele
uczniowie
rada rodziców
samorząd uczniowski
zespoły przedmiotowe
zajęcia dodatkowe
sukcesy
pedagog szkolny
biblioteka
chór
galeria
Dokumenty
dokumenty szkoły
kalendarz
podręczniki
prace nauczycieli
plan lekcji
historia szkoły
absolwenci
jadłospis
Projekty









Programy









Certyfikaty








sukcesy

Rok szkolny 2016/2017

Uczniowie w składzie: Kubik Julia, Helm Paula, Półtorak Ala, Bagiński Bartek zdobyli 15.12.2016 III miejsce w VII powiatowym konkursie językowym o tematyce świąteczno-noworocznej.

Wyróżnienie dla Gimnazjum nr 3 w miejskim konkursie "Na to liczę - że zaskoczysz mnie Sienkiewiczem".
III miejsce dla Alicji Półtorak w konkursie fotograficznym “Moja rodzina w obiektywie” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach
Wyróżnienie dla Wiktorii Wójcik w XV Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży “Kolęda i kartka bożonarodzeniowa” w kategorii muzycznej organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 6 i Szkołę Podstawową nr 4
Wyróżnienie dla Aleksandry Mróz w XX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “To co piękne wokół nas” w kategorii 11-15 lat organizowanym przez Dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej
III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Miejskim Turnieju Koszykówki Chłopców oraz III miejsce w Miejskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy w Będzinie
III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Gimnazjadzie - Szachy
III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Powiatowym Turnieju Szachowym organizowanym przez SZS w Będzinie
II miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Miejskim Turnieju Szachowym organizowanym przez SZS w Będzinie
III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Miejskich Zawodach w Biegach Sztafetowych Chłopców i I miejsce w Miejskich Zawodach w Biegach Sztafetowych Dziewcząt organizowanych przez SZS w Będzinie



Rok szkolny 2015/2016

Konkurs Literacka zimówka, kategoria wiersz - III miejsce dla Kariny Gardeło

III miejsce w mieście w siatkówce plażowej dziewcząt - Karolina Jagodzińska i Julia Muszyńska

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kocham Polskę"dla Sary Matuszewskiej

III miejsce w piłce nożnej dziewcząt w rozgrywkach miejskich

III miejsce w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - skład drużyny: Marcin Sienkiewicz, Kamil Syta, Kacper Szostek

"W adidasach na Oktoberfest" - wyróżnienia dla Martyny Olszowy i Karola Zielińskiego

Powiatowe zawody w koszykówce dziewcząt - III miejsce

VI Powiatowy Obcojęzyczny Konkurs Literacki - Sandra Miarecka I miejsce w kategorii języka niemieckiego, Michał Bernat I miejsce w kategorii języka angielskiego, Julia Broszkiewicz II miejsce w kategorii języka angielskiego.

Powiatowy turniej badmintona - Paweł Gardyński, Krzysztof Kaczor II miejsce, awans do rejonu.

Turniej badmintona - Karolina Szumiał, Paulina Kaczer - III miejsce w Będzinie, Paweł Gardyński, Krzysztof Kaczor - I miejsce w Będzinie, awans do powiatu. Paweł Gardyński miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Turniej tenisa stołowego - Marzena Zarecz, Magdalena Jędrzejczak, Natalia Marczak - II miejsce w Będzinie, awans do powiatu. Kacper Piekarz III miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Turniej szachowy - Michał Bernat i Daniel Grabis - II miejsce w Będzinie, awans do powiatu, Michał Bernat III miejsce w klasyfikacji indywidualnej

Konkurs "Twórczość ze szkolnej ławy" - I miejsce dla Julii Broszkiewicz w kategorii poezja.

Mikołajkowe zawody pływackie w mieście:
III miejsce w stylu klasycznym - Klaudia Jaworska
III miejsce w kraulu - Julia Warot
II miejsce w stylu klasycznym - Paweł Kupicha

II miejsce w Miejskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt, awans do powiatu

I miejsce dla Karola Zielińskiego w Konkursie Fotograficznym "Zwierzę to najlepszy przyjaciel człowieka" zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach

II miejsce chłopców i III dziewcząt w miejskich zawodach w biegach przełajowych

Wyróżnienie dla Julii Broszkiewicz w Wojewódzkim Konkursie Literackim "Rodzina miejscem pojednania ".


Rok szkolny 2014/2015

I miejsce w kategorii proza dla Jakuba Engela w kategorii poezja dla Julii Broszkiewicz w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Twórczość ze szkolnej Ławy".

II miejsce w kategorii poezja dla Julii Broszkiewicz w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Twórczość ze szkolnej Ławy".

Wyróżnienie dla Michała Kościołka w Ogólnopolskim Konkursie poetyckim "Antologia Poezji Dziecięcej" pod patronatem Prezydenta Miasta Zabrza, Marszałka Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty.

Wyróżnienie dla Julii Broszkiewicz w Wojewódzkim Konkursie Dziennikarskim „SZPALTA Junior”przy Wojewódzkim Przeglądzie Pism Uczniowskich „SZPALTA”,
organizowany przez X Liceum Ogólnokształcące im. I.J. Paderewskiego w Katowicach.

Wyróżnienie dla Klaudii Jaworskiej w X Powiatowym Konkursie Fotograficznym DZIEŁO SZTUKI W OBIEKTYWIE organizowanym przez II LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie

III miejsce dla Karola Zielińskiego w konkursie fotograficznym SKARBY JESIENI organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach

III miejsce dla Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w IV WOJEWÓDZKIM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ - GRAM I KULTURALNIE KIBICUJĘ

III miejsce dla Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Miejskim Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców




Rok szkolny 2013/2014

II miejsce w eliminacjach miejskich Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla Gimnazjum nr 3.

I miejsce dla Artura z klasy II c (w kategorii: taniec)
II miejsce dla Bartosza z klasy II a (w kategorii: gra na instrumencie) w konkursie „Talenty i pasje” zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach

III miejsce w mieście dla drużyny dziewczyn w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych

IV miejsce w mieście dla drużyny chłopców w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych

III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Powiatowych dziewcząt

III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Szachowym

Michał i Adrian zostali laureatami konkursu matematycznego „OLIMPUS”

II i III miejsce w MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU PŁYWACKIM zorganizowanym przez OSiR w Będzinie

II miejsce w piłce ręcznej dla drużyny chłopców z klas I a, I b, II a, II b i III b

II miejsce dla Patryka z III a w II Powiatowym Konkursie Booktalking czyli gawęda o książce

I miejsce w konkursie językowym o tematyce świąteczno-noworocznej zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi

II miejsce dla Michała z II a
III miejsce dla Kariny z I a
wyróżnienie zdobyła Julia z I a
w Ogólnopolskim konkursie „Twórczość ze szkolnej ławy” w kategorii poezja

Gimnazjum nr 3 zdobyło MISTRZOSTWO BĘDZINA w Miejskim Turnieju Siatkówki Dziewcząt

III miejsce dla Pawła i Krzysztofa w Powiatowych zawodach w badmintona

I miejsce dla chłopców z klas II a, II b, II c i III b w Mistrzostwach koszykówki w Będzinie

II miejsce dla Patryka z III a
wyróżnienie dla Bartka z II a i Żanety z III a w etapie miejskim konkursu recytatorskiego „Mały OKR”

III miejsce dla Julii z I a w VI Regionalnym Konkursie na Wiersz Miłosny „Powiedz mi jak mnie kochasz”




rok szkolny 2012/2013

I miejsce dla Michała Kościołka w powiatowym konkursie literackim POSŁUCHAJCIE MOJEJ OPOWIEŚCI WIGILIJNEJ

III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w szkolnych spotkaniach z Melpomeną

I miejsce dla Michała Kościołka w rejonowym konkursie historyczno - polonistycznym: Jan Kochanowski i jego epoka, w kategorii poezja.

Wyróżnienie dla Pauliny Dziurskiej w Powiatowym Konkursie Fotograficznym.

II miejsce dla Gimnazjum nr 3 w wojewódzkim konkursie na małą formę teatralną o charakterze profilaktycznym PROFORMA

II miejsce dla Pauliny Dziurskiej w Konkursie Grafiki Komputerowej


rok szkolny 2011/2012

I miejsce w miejskim a następnie powiatowym TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT

I miejsce w powiatowym konkursie historycznym "My z Kopernika" zorganizowanym przez I LO im. M. Kopernika w Będzinie.

III miejsce w ogólnopolskim konkursie historycznym "Póki nie jest za późno" zorganizowanym przez Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach-Opolu.

Tytuł TAON w międzynarodowym konkursie fizycznym dla Kamili Całej

III miejsce w XIII edycji LIGI GIMNAZJALISTÓW

II miejsce w Gimnazjadzie, w zawodach rejonowych siatkówki dziewcząt.

I miejsce w Powiatowym Turnieju Badmintona dziewcząt.

III miejsce w XI WOJEWÓDZKIM KONKURSIE BIBLIJNYM w etapie dekanalnym.

I miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Miejskim Turnieju Siatkówki Dziewcząt

II miejsce dla Klaudii Opiłki w III Powiatowym Obcojęzycznym Konkursie Literackim w kategorii język niemiecki

III miejsce w II turnieju piłki halowej o puchar Dyrektora ZSnr2 w Będzinie i dyrektora MOS Będzin

Udział w II edycji projektu SZKOŁA Z PRAWAMI UCZNIA

Wyróżnienie dla Katarzyny Miśty w X konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży KOLĘDA I KARTKA BOŻONARODZENIOWA w kategorii muzycznej.

Udział w IV rajdzie pieszym na wzgórze św. Dorotki

III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców



rok szkolny 2010/2011

II miejsce dla Patrycji Bubak i Agaty Sowińskiej w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Piłce Plażowej - w kat. dziewcząt.

I miejsce w Miejskim Turnieju Siatkówki Plażowej Dziewcząt

Wyróżnienie dla Patrycji Bubak i Kingi Olszowy w Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim "Poezja i proza w języku Szekspira i Goethego

I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim "Poezja i proza w języku Szekspira i Goethego

II miejsce w Miejskich Zawodach Drużynowych Chłopców w LA

I miejsce dla Angeli Wawrzyk w Wojewódzkim Konkursie Artystycznym - Sztuka cenniejsza niż złoto

I miejsce dla Natalii Miłek w XI edycji konkursu ZAGŁĘBIOWSKIE PALMY WIELKANOCNE

I miejsce dla Angeli Wawrzyk w konkursie ROK OBRZĘDOWY W ZAGŁĘBIU DĄBROWSKIM - Wielkanoc w mojej rodzinie

III miejsce dla Klaudii Siemieniec w XXIII Pływackich Mistrzostwach Będzina w stylu klasycznym i kraulowym

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Piłce Ręcznej zdobyły dziewczyny

I miejsce w Miejskim Turnieju Siatkówki Dziewcząt dla Gimnazjum nr 3

I miejsce w Powiatowym Turnieju Siatkówki Dziewcząt dla Gimnazjum nr 3

III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Miejskim Turnieju Badmintona Dziewcząt

I miejsce dla Karoliny Kopki w II powiatowym literackim konkursie obcojęzycznym dla gimnazjalistów organizowanym przez II LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie w kategorii język niemiecki

III miejsce dla Katarzyny Jary w II powiatowym literackim konkursie obcojęzycznym dla gimnazjalistów organizowanym przez II LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie w kategorii język niemiecki

I miejsce w Miejskim Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt dla Gimnazjum nr 3

Wyróżnienie dla Gimnazjum nr 3 w konkursie SZKOŁA DIALOGU 2010

II miejsce dla Kingi Rębacz w Pływackich Mistrzostwach Będzina w stylu klasycznym

III miejsce dla Kingi Rębacz w Pływackich Mistrzostwach Będzina w stylu kraulowym

III miejsce dla Justyny Ziemby w Pływackich Mistrzostwach Będzina w stylu grzbietowym

Szkolny chór zajął II miejsce w IX Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży w kategorii muzycznej.
Wyróżnienie w tym samym konkursie zdobyła Katarzyna Miśta z Ia.

Sara Godecka została laureatką konkursu w ramach ogólnopolskiej kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

III miejsce dla Aleksandry Wójcik w konkursie historycznym POSTAĆ KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO

Do II etapu konkursu przedmiotowego z matematyki zakwalifikowały się: Karolina Gil i Patrycja Bubak

Dyplom za udział dla Klaudii Celińskiej-Spodar w konkursie literackim TWÓRCZOŚĆ ZE SZKOLNEJ ŁAWY

Wyróżnienie dla Marty Bielskiej w konkursie literackim TWÓRCZOŚĆ ZE SZKOLNEJ ŁAWY

Stypendium Miasta Będzina za osiągnięcia sportowe otrzymała uczennica Agata Sowińska oraz nasi absolwenci:
Joanna Gryma - sportowe, Bartosz Godek - artystyczne, Roman Hyla i Sandra Budek - naukowe.

Wyróżnienie dla Klaudii Zojdź w konkursie literackim MOJA OJCZYZNA, MOJA MIŁOŚĆ, MOJE TROSKI I DYLEMATY

I miejsce dla Angeli Wawrzyk w powiatowym konkursie TALENTY I PASJE

I miejsce dla Angeli Wawrzyk w będzińskim konkursie genealogicznym W POSZUKIWANIU KORZENI


rok szkolny 2009/2010

II miejsce dla Darii Tomaszewskiej a III dla Kamili Jaworskiej w IV edycji POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO I FOTOGRAFICZNEGO - CZTERY PORY ROKU

I miejsce dla Angeli Wawrzyk w VII REGIONALNYM FESTIWALU PIEŚNI ZALOTNYCH I MIŁOSNYCH

III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w rozgrywkach z okazji Powiatowego Dnia Sportu, II miejsce dla Mateusza Zająca a III dla Jakuba Watoły.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w siatkówce plażowej dziewcząt

Wyróżnienie dla Romana Hyli w VII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym BOMBA Z MATMY

I miejsce dla Angeli Wawrzyk w XII Regionalnym Przeglądzie Zespołów Ludowych, Kapel, Śpiewaków oraz Twórców Ludowych i Rękodzielnictwa.

I miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Miejskim Turnieju Siatkówki Plażowej Dziewcząt.

I miejsce dla Sandry Budek w międzyszkolnym konkursie Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM PRZEZ MATEMATYKĘ

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na projekt edukacyjny „Póki nie jest za późno” zorganizowany przez Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach-Opolu.

Laureatka konkursu przedmiotowego z biologii to Sandra Budek

W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur i Kangurek 2010" wyróżnienie otrzymali: Roman Hyla, Patrycja Bubak i Aleksandra Pęcherz.

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Drużynowej LA chłopców

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Drużynowej LA dziewcząt

V miejsce w Gimnazjadzie Rejonowej w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej w kategorii chłopców

Roman Hyla uzyskał tytuł TAON w międzynarodowym konkursie fizycznym LWIĄTKO

II miejsce dla Angeli Wawrzyk w konkursie ROK OBRZĘDOWY W ZAGŁĘBIU DĄBROWSKIM

I i III miejsce w powiatowym konkursie ekologicznym PROEKOLOGICZNY STYL ŻYCIA WYWALCZYŁY Aleksandra Pęcherz, Kinga Morawska i Natalia Osowicka.

Wyróżnienie dla Angeli Wawrzyk w ogólnopolskim konkursie MOJA ULUBIONA DYSCYPLINA SPORTU

II miejsce Romana Hyli i Aleksandry Pęcherz oraz wyróżnienie w II ogólnopolskim konkursie SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH

II miejsce w rozgrywkach rejonowych w piłce siatkowej szkół gimnazjalnych w kategorii dziewcząt

III miejsce dla Patrycji Bubak i wyróżnienie dla Kingi Morawskiej w I POWIATOWYM LITERACKIM KONKURSIE OBCOJĘZYCZNYM DLA GIMNAZJALISTÓW

II miejsce w rozgrywkach rejonowych w piłce ręcznej szkół gimnazjalnych w kategorii dziewcząt

I miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU BĘDZIŃSKIEGO w piłce ręcznej dziewcząt

II miejsce dla Gimnazjum nr 3 w XI edycji LIGI GIMNAZJALISTÓW 2009/2010

I miejsce dla Klaudii Celiński - Spodar w konkursie plastycznym FRYDERYK CHOPIN W MALARSTWIE I LITERATURZE organizowanym przez PAŃSTWOWĄ SZKOŁĘ MUZYCZNĄ W BĘDZINIE

I miejsce w siatkówce dziewcząt w MISTRZOSTWACH POWIATU BĘDZIŃSKIEGO

I miejsce w MIEJSKIM TURNIEJU SIATKÓWKI dziewcząt

I miejsce Romana Hyli w etapie dekanalnym IX Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego

Siatkarki wywalczyły udział w Finałach Mistrzostw Śląska o Puchar Tauron Polska.

Aneta Sobecka zajęła II miejsce w IV konkursie informatycznym KARTKA BOŻONARODZENIOWA 2009

Sandra Budek jest finalistką konkursu przedmiotowego z biologii.

Roman Hyla jest finalistą konkursu przedmiotowego z matematyki.

I miejsce dla Gimnazjum nr 3 w MIEJSKIM TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Wyróżnienie dla Aleksandry Pęcherz za udział w konkursie multimedialnym ZAWÓD Z PRZYSZŁOŚCIĄ.

III miejsce w MIEJSKIM TURNIEJU BADMINTONA DZIEWCZĄT.

Podziękowanie dla chóru za udział w XVIII finale WOSP.

Chór szkolny zajął 3 miejsce w XVIII KONKURSIE TWÓRCZOŚCI MUZYCZNEJ I PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY - KOLĘDA I KARTKA BOŻONARODZENIOWA w kategorii muzycznej.

Angela Wawrzyk otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym ŚWIĘTA, BOŻEGO NARODZENIA W MOIM DOMU, GMINIE, REGIONIE.

Roman Hyla za osiągnięcia w roku szkolnym 2009/2009 otrzymał stypendium Miasta Będzina.

II miejsce dla Kingi Morawskiej Ogólnopolskim Konkursie Literackim TWÓRCZOŚĆ ZE SZKOLNEJ ŁAWY

Wyróżnienie dla Sandry Budek i Romana Hyli w Ogólnopolskim Konkursie Literackim TWÓRCZOŚĆ ZE SZKOLNEJ ŁAWY

III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Miejskim Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt

Roman Hyla zakwalifikował się do zawodów II stopnia w V Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej Gimnazjalistów

Roman Hyla został laureatem ogólnopolskiego konkursu MULTITEST 2009 z matematyki

III miejsce w Miejskim Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców dla Gimnazjum nr 3

II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Siatkówki Plażowej POD BALONEM dla Joanny Grymy i Agaty Sowińskiej

I miejsce w ogólnopolskim konkursie towarzyszącym programowi MŁODZI PRZEDSIĘBIORCZY dla Gimnazjum nr 3 w Będzinie (komiks)

Do II etapu konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się uczniowie:
- Roman Hyla (matematyka, chemia, biologia, j.polski)
- Kinga Morawska (biologia)
- Sandra Budek (j.niemiecki, biologia)

I miejsce w imprezie TALENTY I PASJE w Wojkowicach dla Angeli Wawrzyk

II miejsce w imprezie TALENTY I PASJE w Wojkowicach dla Romana Hyli

III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w grze terenowej podczas VI Regionalnej Konferencji programu Centrum Edukacji Obywatelskiej - Ślady Przeszłości

Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie fotograficznym o wodach naszego regionu LUSTRO WODY w ramach projektu "Przemszę zaadoptujesz - rzekę uratujesz" dla Anety Sobeckiej

I miejsce w międzyszkolnym konkursie fotograficznym o wodach naszego regionu LUSTRO WODY w ramach projektu "Przemszę zaadoptujesz - rzekę uratujesz" dla Romana Hyli

III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w całorocznym współzawodnictwie sportowym szkół gimnazjalnych

III miejsce w II RAJDZIE PIESZYM NA WZGÓRZE ŚW. DOROTY (Aleksandra Pęcherz, Roman Hyla, Mateusz Zając, Bartłomiej Gil)

Bartosz Godek zajął I miejsce w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MODELARSKIM - MINIATUROWE NATO KRAKÓW 2009 w klasie PPKM


rok szkolny 2008/2009


Finalistą konkursu przedmiotowego z matematyki jest Roman Hyla.

Tytuł TAON w konkursie fizycznym LWIĄTKO 2009 uzyskał Roman Hyla

Adrian Brodowicz w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY otrzymał wyróżnienie i nagrodę II stopnia.

I miejsce zdobyły dziewczyny z naszego gimnazjum w Miejskich Zawodach Siatkówki Plażowej Szkół Gimnazjalnych 2008/2009

Kinga Morawska zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim poezji religijnej

W ogólnopolskim konkursie ekologicznym EKO-PLANETA Roman Hyla uzyskał dyplom za bardzo dobry wynik

Adrian Brodowicz uzyskał I miejsce w etapie dekanalnym XIV Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego

Finalistami I Ogólnopolskiego Drużynowego Konkursu Matematycznego zorganizowanego przez "Szkołę Otwartego Myślenia" w III Prywatnym LO w Sosnowcu są: Beata Nowak i Aleksandra Pęcherz

I miejsce w Miejskim Turnieju Drużynowym Chłopców w lekkiej atletyce zdobyli nasi uczniowie

Kinga Morawska I Dominik Latos uzyskali II miejsce w Turnieju Tańca "Baw się i tańcz" o Grand Prix Prezydenta Miasta Będzina

W XXI Pływackich Mistrzostwach Będzina w stylu grzbietowym: Justyna Ziemba zajęła I miejsce, Kinga Rębacz II a Karolina Gil III miejsce.

W XXI Pływackich Mistrzostwach Będzina w stylu kraul: Karolina Gil zajęła I a Justyna Ziemba II miejsce.

Kinga Rębacz zajęła I miejsce w XXI Pływackich Mistrzostwach Będzina w stylu klasycznym.

Marta Soczawa zajęła II miejsce w XII Regionalnym Przeglądzie Piosenki Obcojęzycznej

W rejonowym konkursie astronomicznym III miejsce uzyskał Maciej Klimczyk

Katarzyna Łozińska zajęła 3 miejsce w V EDYCJI REGIONALNEGO KONKURSU ROK OBRZĘDOWY W ZAGŁĘBIU DĄBROWSKIM – ZWYCZAJE I TRADYCJE RODZINNE.

W ogólnopolskim Konkursie Literackim "Twórczość ze szkolnej ławy":
I miejsce zajęła Marta Soczawa
II miejsce zajął Adrian Brodowicz
wyróżnienie otrzymali: Karolina Gil i Maciej Klimczyk

Dawid Fajer brał udział w finale VIII Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego "O Skrzydło Pegaza"

Adrian Brodowicz został finalistą VIII Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego w Gliwicach

I i II miejsce w regionalnym konkursie ekologicznym POZNAJ CZARNĄ PRZEMSZĘ zajęły: Aleksandra Różańska Aneta Sobecka a wyróżnienie Katarzyna Glonek - uczennice naszego gimnazjum

Adrian Brodowicz zdobył nagrodę w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ANIOŁ XXI WIEKU w Będzinie i nagrodę specjalną w konkursie plastycznym w Berdejowie NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA

I miejsce dla Gimnazjum nr 3 w mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Siatkówce Dziewcząt

II miejsce w konkursie matematycznym MATEMATYCZNE POTYCZKI organizowanym w naszym gimnazjum zajęli: Aleksandra Pęcherz i Roman Hyla

W konkursach przedmiotowych w etapie rejonowym brali udział uczniowie:
1. Maciej Klimczyk (j.polski, biologia)
2. Roman Hyla (matematyka, j.polski, historia)

Wyróżnienie dla Bartosza Godka w VI MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU PLASTIKOWYCH MODELI REDUKCYJNYCH W BYTOMIU w kategorii M i U

III miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Miejskim Turnieju Badmintona Chłopców

I miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Miejskim Turnieju Siatkówki Dziewcząt

Finalistkami I Ogólnopolskiego Drużynowego Konkursu Matematycznego dla Gimnazjum są Beata Nowa i Aleksandra Pęcherz

Certyfikat konkursu polsko-słowackiego w Bardejovie otrzymał Adrian Brodowicz

2 miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE - PLASTYKA I MY - ZDROWA, KOLOROWA ZIMA zajęła Klaudia Celiński - Spodar

2 miejsce dla chóru w VII konkursie TWÓRCZOŚCI MUZYCZNEJ I PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY - Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa

Agnieszka Hendzlik jest laureatką konkursu w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

15 miejsce w ogólnopolskim konkursie Multitest uzyskał Maciej Klimczyk

3 miejsce w ogólnopolskim konkursie Multitest uzyskał Adrian Brodowicz

Uczestnicy koła fizycznego: Maciej Klimczyk, Patrycja Szawala i Roman Hyla otrzymali wyróżnienie i nagrodę w konkursie TANIA ENERGIA A OCHRONA ŚRODOWISKA

Uczniowie Gimnazjum nr 3 otrzymali CERTYFIKAT UKOŃCZENIA BĘDZIŃSKIEJ AKADEMII HISTORYCZNEJ w ramach Akademii Historycznej Będzina

I miejsce dla Gimnazjum nr 3 w MIEJSKIM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT

II miejsce dla Gimnazjum nr 3 w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

I miejsce dla Marty Soczawy w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM

II miejsce dla Natalii Otręby w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM

III miejsce dla Doroty Cherbetko w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM

I miejsce dla Gimnazjum nr 3 w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM

Nagroda specjalna dla Natalii Otręby za udział w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM


rok szkolny 2007/2008



Certyfikaty ukończenia kursu EKONOMIA WOKÓŁ NAS - organizowanego przez NBPortal uzyskali: Roman Hyla, Maciej Klimczyk, Aleksandra Pęcherz

W ogólnopolskim konkursie na najlepszą reklamę Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości - wyróżnienie

Maciej Klimczyk zajął III miejsce w konkursie na prezentację multimedialną o krajach anglojęzycznych, organizowanym przez Gimnazjum nr 9 w Sosnowcu

Patrycja Szawala otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Młodych Ekonomistów

Wyróżnienie dla Romana Hyli w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

III miejsce w V Mistrzostwach Polski Modeli i Kolekcji Służb Ratowniczych i Specjalnych zajął Bartosz Gil

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt

I i III miejsce w Miejskim Turnieju Siatkówki Plażowej Dziewcząt wywalczyły nasze uczennice: Dagmara Porc i Dominika Bałdys oraz Joanna Gryma i Olga Terefenko

Kinga Morawska zajęła I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej organizowanym w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Sosnowcu.

I miejsce w TURNIEJU OLIMPIJSKIM - WIEM WSZYSTKO O OLIMPIADACH - organizowanym przez MZS nr 4

Bartosz Godek otrzymał nagrodę w konkursie WEHIKUł CZASU za wykonanie makiety w kategorii architektura i zabytki - organizowanym przez OŚRODEK KULTURY W BĘDZINIE

Katarzyna Łozińska otrzymała wyróżnienie i nagrodę w konkursie ROK OBRZĘDOWY W ZAGŁĘBIU DąBROWSKIM
organizowanym przez MUZEUM ZAGŁĘBIA W BĘDZINIE

Chór w XXXIII Przeglądzie Szkolnych Zespołów Artystycznych w Dąbrowie Górniczej i zajął I MIEJSCE. Dziewczyny zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego.

W miejskim turnieju badmintona - dziewczyny i chłopcy zajęli II miejsce

W wojewódzkiej gimnazjadzie w piłce siatkowej dziewcząt - 3 miejsce

W Miejskim Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt - nasze gimnazjalistki zajęły II miejsce.

Dziewczyny tym razem wywalczyły I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Siatkówce Dziewcząt.

Siatkarki z naszego gimnazjum zajęły I miejsce w Miejskim Turnieju Siatkówki Dziewcząt.

II miejsce dla szkolnego chóru w VI Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa" w kategorii muzycznej. Konkurs zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 w Będzinie, pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina i Ordynariusza Diecezji Sosnowieckiej - Będzin XII 2007.

brązowe miejsce w przeglądzie projektu "Śpiewająca Polska" - Katowice XII 2007

Paulina Raszewska z klasy IIb i Ewa Persona z klasy IIIc zakwalifikowały się do II etapu konkursu z języka polskiego.

Sandra Budek uczennica klasy Ib zakwalifikowała się do II etapu konkursu z języka angielskiego.

Dawid Smyrak otrzymał dyplom i nagrodę w tegorocznej edycji ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

Nasze uczennice zajęły II miejsce w Miejskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt


rok szkolny 2006/2007


Strona internetowa www.bedzin.cal.pl zajęła I MIEJSCE - platynowy medal w międzynarodowym konkursie CyberFair 2007. Nad stroną pracowali Maciej Kobus, Michał Kaczmarzyk, Roksana Mazur i Klaudia Kot

Strona internetowa www.kultura.bedzin.cal.pl zajęła II MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie CyberFair 2007. Twórcami strony byli Maciej Kobus, Michał Kaczmarzyk, Roksana Mazur i Karol Matuszewski

I miejsce Dawida Leśniaka w konkursie fotograficznym OSOBLIWOŚCI NATURY

Alicja Oborska zajęła III miejsce w I OBCOJĘZYCZNYM KONKURSIE LITERACKIM DLA GIMNAZJALISTÓW Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO.

Żaneta Kowalczyk została finalistką konkursu przedmiotowego z matematyki!


Żaneta Kowalczyk i Sebastian Molenda zostali (jako jedyna drużyna z Będzina) finalistami XII Drużynowego Konkursu z Matematyki zorganizowanego przez III Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu

Klaudia Kot, Zaneta Kowalczyk, Roksana Mazur-zakwalifikowały się do II etapu konkursu przedmiotowego z j. polskiego i matematyki. Natomiast Roksana Mazur i Aleksandra Jaworska z historii

Wyróżnienie dla duetu wokalnego w V KONKURSIE TWÓRCZOŚCI MUZYCZNEJ I PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY " KOLĘDA I KARTKA BOŻONARODZENIOWA"

II miejsce dla zespołu wokalnego w V KONKURSIE TWÓRCZOŚCI MUZYCZNEJ I PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY " KOLĘDA I KARTKA BOŻONARODZENIOWA"

II miejsce w Turnieju siatkówki dziewcząt

II miejsce w Miejskim Turnieju tenisa stołowego chłopców

III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców


rok szkolny 2005/2006

I miejsce dla Gimnazjum nr 3 we współzawodnictiwe sportowym w roku szkolnym 2004/2005

III miejsce w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

III miejsce w konkursie fotograficznym ZIELONY BEDZIN

I miejsce w II wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Konkursu LOGO NASZEJ FIRMY w ramach Pakietu Wrześniowego

III miejsce dla chóru szkolnego w IV konkursie twórczości muzycznej i plastycznej dzieci i młodzieży "Kolęda i kartka bożonarodzeniowa" w kategorii muzycznej, organizowanym przez SP 4 w Będzinie

Wyróżnienie dla Marty Wydry w IV konkursie twórczości muzycznej i plastycznej dzieci i młodzieży "Kolęda i kartka bożonarodzeniowa" w kategorii muzycznej, organizowanym przez SP 4 w Będzinie

Joanna Sygut IIb zajęła II miejsce w Regionalnym Konkursie na Palmę Wielkanocną organizowanym przez Muzeum Zagłębia w Będzinie

I miejsce w polskiej edycji międzynarodowego konkursu CyberFair!!! Stronę przygotowali uczniowie klasy II a pod kierunkiem pań: Elżbiety Krawczyk i Izabeli Tumas.

II miejsce w konkursie miedzyszkolnym Z FIZYKA ZA PAN BRAT

IV miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepsza stronę internetową miniprzedsiębiorstwa w programie PAKIET WRZEŚNIOWY (nagroda - kamera internetowa)

I miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszą kronikę miniprzedsiębiorstwa w programie PAKIET WRZEŚNIOWY.

Wyróżnienie dla naszej strony internetowej w ogólnopolskim konkursie Edukatora pod hasłem Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele - działamy razem dla wspólnego dobra w edycji 2005/2006


rok szkolny 2004/2005

II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt

II miejsce w konkursie wiedzy historycznej "Ważne wydarzzenia z dziejów państwa i narodu polskiego", organizowanego podczas VI Rajdu Szlakiem Husarii Polskiej

II miejsce w Miejskim Turnieju Koszykówki Chłopców
(Kamil Kuzior z klasy IIIc został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju)

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim TWÓRCZOŚĆ Z ŁAWY SZKOLNEJ - Jakub Kubik z klasy IIc

wyróżnienie dla Anny Frączak z klasy I w diecezjalnym konkursie - "Szopka Bożonarodzeniowa 2004" w kategorii szopek tradycyjnych

Wyróżnienie dla chóru szkolnego w III Regionalnym Konkursie Twórczości Muzycznej I Plastycznej Dzieci i Młodzieży w Będzinie

II miejsce w miejskim turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt

udział koła teatralnego w VII Festiwalu i Konkursie Widowisk Kolędniczych HERODY 2005

III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

II miejsce dla Gimnazjum nr 3 w konkursie Ekologiczna ścieżka edukacyjna z okazji Dnia Ziemi

wyróżnienie dla Zespołu Wokalnego w III Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży

Bartosz Piotrowicz został laureatem przedmiotowego konkursu z fizyki

I miejsce w konkursie fotograficznym CZTERY PORY ROKU

rok szkolny 2005/2006

I miejsce dla Gimnazjum nr 3 we współzawodnictiwe sportowym w roku szkolnym 2004/2005

III miejsce w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

III miejsce w konkursie fotograficznym ZIELONY BEDZIN

I miejsce w II wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Konkursu LOGO NASZEJ FIRMY w ramach Pakietu Wrześniowego

III miejsce dla chóru szkolnego w IV konkursie twórczości muzycznej i plastycznej dzieci i młodzieży "Kolęda i kartka bożonarodzeniowa" w kategorii muzycznej, organizowanym przez SP 4 w Będzinie

Wyróżnienie dla Marty Wydry w IV konkursie twórczości muzycznej i plastycznej dzieci i młodzieży "Kolęda i kartka bożonarodzeniowa" w kategorii muzycznej, organizowanym przez SP 4 w Będzinie

Joanna Sygut IIb zajęła II miejsce w Regionalnym Konkursie na Palmę Wielkanocną organizowanym przez Muzeum Zagłębia w Będzinie

I miejsce w polskiej edycji międzynarodowego konkursu CyberFair!!! Stronę przygotowali uczniowie klasy II a pod kierunkiem pań: Elżbiety Krawczyk i Izabeli Tumas.

II miejsce w konkursie miedzyszkolnym Z FIZYKA ZA PAN BRAT

IV miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepsza stronę internetową miniprzedsiębiorstwa w programie PAKIET WRZEŚNIOWY (nagroda - kamera internetowa)

I miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszą kronikę miniprzedsiębiorstwa w programie PAKIET WRZEŚNIOWY.

Wyróżnienie dla naszej strony internetowej w ogólnopolskim konkursie Edukatora pod hasłem Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele - działamy razem dla wspólnego dobra w edycji 2005/2006


2005-2007 admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.
engine powered by jPORTAL 2